Vybavení bytu odpovídá standardu

Viladomy Zbuzany jsou vybaveny dobře přiléhajícími probarvenými okny, které společně s pastelovými barvami domů krásně zapadají do klidného přírodního prostředí. Zevnitř je samozřejmě barva oken bílá, takže se jí nijak nemusí přizpůsobovat jednotlivé prvky interiéru. K plánování vybavení bytu do nejmenších detailů ostatně mohou zájemci využít služby renomovaných architektů.

Nové byty splňují všechny požadavky moderního bydlení. Byty jsou vymalovány bílou barvou a vybaveny praktickou plovoucí podlahou, takže si je jejich majitelé mohou snadno přizpůsobit podle svých potřeb. V koupelnách se nachází klozet, umyvadlo s chromovou stojánkovou baterií, vana či sprchový kout a otopný žebřík. Propracované dispozice nabízí dostatek úložných prostor. Klienti si mohou vybrat z různých barevných variant jak podlahy a dveře, ale i z obkladů a dlažeb.

kvalitativní standard.pdf

V nabídce jsou i byty s předzahrádkou

Milovníci přírody, kteří se nespokojí jen s výlety do blízkého či vzdálenějšího okolí, nebo s krásným výhledem, si mohou pořídit byt s předzahrádkou. Budou tak mít svůj vlastní kousek zeleně stále k dispozici, aniž by museli někam jezdit. Na předzahrádce mohou posedět a relaxovat po náročném pracovním dni, ale také pracovat na čerstvém vzduchu.

Byty s předzahrádkami jsou v poslední době velkým hitem. Umožňují totiž lidem vymanit se ze šedi a ruchu velkoměsta a alespoň na chvíli se odpoutat od (nejen) pracovních problémů. Obyčejným posezením v přírodě se totiž dá načerpat velké množství energie a optimismu. Zároveň jsou předzahrádky skvělým prostředkem jak se seznámit s novými sousedy.